fbpx

Ettevõttest

AS Lõuna Pagarid

AS Lõuna Pagarid on Eesti kapitalil põhinev pika ajalooga Põlvamaa tootmisettevõte. Meie põhitegevusalaks on pagari- ja kondiitritoodete valmistamine ja turustamine. Väärtustame kodumaist toorainet ning peame oluliseks pakkuda kohalikul turul toodetud puhast ja kvaliteetset toitu.

Meie tootevalikust leiab leiva-saiatooteid, torte, kooke, saiakesi, pirukaid ja küpsiseid. Kõik meie tooted valmivad käsitööna ja ei ole läbinud sügavkülmutamise protsessi. Seega on tegu värskete Põlvamaalt pärit toodetega, mille tootmisel järgime rangelt kvaliteeti ja naturaalsust. Toidu puhtus ja värskus on meile oluline.

Tunneme pagari- ja kondiitritoodete osas hästi eestlaste maitse-eelistusi. Meie toodete hulgas leidub nii klassikalisi Eesti maitseid, nagu Rukkitäistera leib, Rosinasai ja Kevadlille küpsised kui ka pisut kaugemalt pärit trendikaid maitseid ja tooteid, nagu Kreeka pähkli brownie ja Täistera snäkk. Teame kui oluline on pakkuda tarbijale mitmekülgsust ja valikuvõimalust ning toome seetõttu rõõmuga eestimaiste traditsiooniliste toodete kõrval turule ka erinevaid maailmamaitseid, jättes aga alati tootesse alles ka pisut kodumaisust, nagu kohupiim või kohalik aiamari.

Meie pagaritoodetel on peal Tunnustatud Eesti Maitse päritolu- ja kvaliteedimärk ehk Pääsukesemärk. Lisaks sellele saame uhkusega öelda, et mitmed tarbijate seas palavalt armastatud Lõuna Pagarite tooted on saanud äramärkimist ka erinevatel konkurssidel. Lõuna Pagarite Krõmpsuv leib kanepiseemnetega on näiteks hinnatud 2015. aastal Eesti Parimaks Pagaritooteks ning Kohupiimataskud olid 2016. aastal Naistelehe lemmikuks. Üle-Eestiliselt on väga tuntud ja eelistatud maitseks ka Lõuna Pagarite Moorapea koogid.

Lisaks kirele, mida paneme oma tootearendusse, töötame me täie pühendumise ja hoolivusega oma Põlva linnas asuvas tootmisüksuses. Meie töötajad on pikaaegse kogemusega oma ala meistrid. AS Lõuna Pagarid annab tööd ca 70-le inimesele, olles seejuures üks suurimatest tööandjatest Põlvamaal.

    Võta meiega ühendust


    Soojusvahetitehnoloogia hankeks ja paigaldamiseks läbiviidud projekti pagaritoodete ressursitõhusa tootmissüsteemi rakendamiseks toetas ettevõtet Põlvamaa Partnerluskogu, LEADER meede 19.2

    Aktsiaseltsi Lõuna Pagarid projekti nr 42602200007 kaasfinantseeritakse MAK meetme 4.2.6 „Toiduainetööstuse investeeringutoetus energia varustuskindluse tagamiseks“ vahenditest. Päikeseelektrijaama energiatootmisseadmete soetamis- ning paigaldusinvesteeringute eesmärgiks on suurendada tootmises vajamineva elektrienergia varustuskindlust ja vähendada põhivõrgust hangitava elektri mahtu. Projekti tulemusena toetame taastuvenergiaallikate ning mikroenergeetiliste lahenduste kasutuselevõtu soodustamise põhimõtet.